خانه / ۱۳۹۷ / مهر

بایگانی ماهانه: مهر ۱۳۹۷

اطلاعیه

با عرض سلام و تحیت میهمانان شرکت کننده در کنگره بانو امین که مایل هستند از امکانات ویژه برگزاری استفاده نمایند: جهت اسکان و پذیرایی از تاریخ چهارشنبه ۲۳ آبان تا جمعه ۲۵ ابان۹۷ ۱. پرداخت مبلغ۵۰ هزار تومان برای ۳ روز و دو شب (ویژه اساتید) ۲. پرداخت مبلغ ۴۰ هزار تومان برای ۳روز و دو شب (ویژه طلاب ... ادامه مطلب »

رحلت مادر شهید مغنیه

رحلت ام المقاومه «آمنه سلامه» مادر شهیدان جهاد، فواد و عماد مغنیه این بانوی پرهیزگار موجب تالم و تاثر شد.چنین بانویی که با تأسی به بانوی کربلا حضرت زینب (س)، درد فراق عزیزان خود را با صبر و استقامت تحمل کرد و تصویری ماندگار از شیر زنان امت اسلام را بر صفحات تاریخ رقم زد. در مکتب صبر زینب (سلام ... ادامه مطلب »

نشست فعالین عراقی و ایرانی در آستانه پیاده روی اربعین

در آستانه پیاده روی اربعین کانون فرهنگی بانو امین با همکاری جامعه بسیج زنان و مجمع جهانی اهل بیت نشستی با سخنرانی استاد دکتر رحیم پور ارغذی و با حضور خانواده شهدای عراقی و ایرانی و فعالین فرهنگی و میهمانانی از کشورهای اسلامی در تاریخ ۲۱ مهر در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران برگزار گردید. دکتر رحیم پور ازغدی ... ادامه مطلب »

زمان برگزاری سومین پیش نشست علمی کنگره

زمان برگزاری سومین پیش نشست علمی کنگره سومین پیش نشست علمی کنگره با موضوع “تحلیل و بررسی معادشناسی بانو امین” با سخنرانی دکتر خسروپناه، روز یکشنبه ۲۲ مهرماه جاری از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در طبقه سوم پژوهشگاه حضرت معصومه(س) برگزار خواهد شد. در این نشست به بررسی دیدگاه بانو امین بر اساس کتاب «معاد یا آخرین سیر بشر» پرداخته ... ادامه مطلب »

جلسه هماهنگی هیئت علمی کنگره چهارم

جلسه هماهنگی ستاد برگزاری چهارمین کنگره بانو امین با حضور سرکار خانم صفاتی به عنوان دبیر همایش و سرکار خانم موسوی به همراه مسئولین کانون و حامیان علمی کنگره اعم از دانشگاه شهید رجایی، دانشگاه علوم و فنون قرآن و مرکز تخصصی شیعه شناسی در تاریخ ۱۸ مهر در دفتر کانون برگزار گردید. در این جلسه تصمیماتی در نحوه اجرای ... ادامه مطلب »